Blog

WEB TV Kurulumu

Greenbox stüdyo dekor kurulumuGenel

fatih4 Mart 2022

Greenbox stüdyo dekor kurulumu

Greenbox stüdyo ve greenbox dekor talepleri son zamanlarda çok fazla rağbet görmektedir. Greenbox stüdyolar daha çok video ve fotoğraf çekimleri için profesyonel anlamda kullanılsa da son zamanlarda bireysel manada taleplerde artmaktadır.

Greenbox stüdyo dekorlarını iki şekilde yapmaktayız kısaca dekordan bahsedelim

Read More

TV Kanalı Kurulum Maliyeti nedir?Genel

fatih23 Şubat 2022

TV Kanalı Kurulum Maliyeti nedir?

Günümüzde geleneksel televizyonculuk hala çok önemlidir ve yoğun şekilde takip edilmektedir. Bu sebeple müşterilerimiz bize yeni bir tv kanalı kurulum maliyeti için ulaşmaktadır. Fakat burada önemli olan bir çok değişken bulunmaktadır. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki Tv kanalı kurmak ne kadar zor ve maliyetli ise yönetmek daha zor ve daha maliyetlidir.

Read More

Kurumsal Web TV nedir?Genel

fatih16 Şubat 2022

Kurumsal Web TV nedir?

Kurumsal Web TV en basit anlatımla şahıs veya kurumların yaptıkları yayınlarını web sitesi, facebook veya youtube üzerinden tüm dünya ile paylaşmalarını sağlayan sistemdir.

Read More

Kamu Kurumları için Web Tv uygulamalarıGenel

fatih14 Şubat 2022

Kamu Kurumları için Web Tv uygulamaları

Günümüzde İletişimin en etkili ve kısa yolunun videolu anlatım olduğu aşikardır. Bu sebeple tüm kurumsal yapılar mesajlarını çektikleri videolarla insanlara ulaştırmakta ve bu mesajların insanların hafızalarında yer edinmesini sağlamaya çalışmaktadır.

Read More

Web Tv Nedir?Genel

fatih14 Şubat 2022

Web Tv Nedir?

Web TV, Kurumların çalışanları, müşterileri, izleyicileri ve bayileri ile iletişimini sağlamak için geliştirilmiş internet üzerinde yayın yapma imkanıdır. Her kurum kendi içerisinde çalışanları ve müşterileri ile ayrı bir dünya. Hem çalışanlar hem de müşteriler farklı coğrafyalarda merkezden çoğu zaman uzak.

Read More

Web TV Yayıncılığının AvantajlarıGenel

fatih14 Şubat 2022

Web TV Yayıncılığının Avantajları

Firmalar kurumsal mesajlarını internet üzerinden verdiğinde Dünyanın her tarafından kişiye kolaylıkla ulaştırılabiliyor. Dünyanın her yerinden insanın internet üzerinde etkileşime geçtiği günümüzde firmalar da Web Tv internette var olmayı tercih ediyor.

Read More