Hakkımızda

Provideo

WEB TV KUR

Provideo

Provideo, ekipman temininden anahtar teslim greenbox stüdyo ve Web Tv kurulumuna kadar Türkiye’nin her şehrinde proje gerçekleştirmektedir. Bizi yakından tanımak için provideo.com.tr  adresimizi ziyaret edebilir veya ofisimize gelebilirsiniz.

Hakkımızda

Provideo yayıncılık alanında, dijital video ürün tedariği ve medya sistemleri proje hizmeti vermektedir. 20 yılı aşkın tecrübesiyle sektörün güvenini kazanmış, teknoloji alanında birçok ilke öncülük ederek sektördeki saygınlığını korumuş, böylece ülkemizin köklü ve prestijli firmalarından biri konumuna gelmiştir.

Gerçekleştirdiği ulusal ve uluslararası projelerle başarılı Türk mühendisliğini dünyaya tanıtmış, ekonomiye sağladığı katkılar ve sektöründeki güçlü duruşuyla da ülkemizin yurt dışındaki temsilcilerinden olmuştur.

Satışını yaptığı birçok üründe teknoloji kalitesi, stok ve tedarikteki hızlı planlaması sayesinde, içerisinde önemli firmaların yer aldığı birçok kuruluşun ilk tercihi Provideo olmaktadır.

Müşteri memnuniyetinde süreklilik anlayışı ile, satış öncesi ve satış sonrası verdiği teknik hizmetin yanı sıra, düzenlediği etkinlik ve toplantılarda interaktif sunumlar yaparak kullanıcılara eğitici destek vermektedir.